Sistem high voltage 15 kWh, 409.6V
Sistem high voltage modular pentru aplicatii rezidentiale premium si comerciale. Eficienta round-trip 96%.
| SKU | ECH-T15-400 |
| Capacitate | 15.36 kWh |
| Tensiune nominala | 409.6 V |
| Curent maxim | 50.0 A |
| Chimie celule | LiFePO4 |
| Cicluri @ 80% DoD | 6,000 |
| Grad de protectie | IP55 |
| Greutate | 152.00 kg |
| Dimensiuni (LxlxH) | 600×600×1450 mm |
| Garantie | 10 ani |