High voltage 30 kWh, 409.6V — comercial
Capacitate dubla, ideal pentru cladiri comerciale si C&I cu consum semnificativ.
| SKU | ECH-T30-400 |
| Capacitate | 30.72 kWh |
| Tensiune nominala | 409.6 V |
| Curent maxim | 100.0 A |
| Chimie celule | LiFePO4 |
| Cicluri @ 80% DoD | 6,000 |
| Grad de protectie | IP55 |
| Greutate | 304.00 kg |
| Dimensiuni (LxlxH) | 600×600×2600 mm |
| Garantie | 10 ani |