Modul rack 10.24 kWh, 51.2V LiFePO4 — densitate de top
Cea mai compacta solutie 10 kWh din clasa sa. Densitate energetica 175 Wh/kg, BMS heavy-duty.
| SKU | ECR-R10-512 |
| Capacitate | 10.24 kWh |
| Tensiune nominala | 51.2 V |
| Curent maxim | 200.0 A |
| Chimie celule | LiFePO4 |
| Cicluri @ 80% DoD | 8,000 |
| Grad de protectie | IP21 |
| Greutate | 95.00 kg |
| Dimensiuni (LxlxH) | 482×266×485 mm |
| Garantie | 10 ani |