Baterie telecom 48V 100Ah LiFePO4
Inlocuieste 4 acumulatori VRLA, durata de viata 10x, sustinere reverse-feed.
| SKU | ECT-T48-100 |
| Capacitate | 5.12 kWh |
| Tensiune nominala | 48.0 V |
| Curent maxim | 100.0 A |
| Chimie celule | LiFePO4 |
| Cicluri @ 80% DoD | 8,000 |
| Grad de protectie | IP55 |
| Greutate | 47.00 kg |
| Dimensiuni (LxlxH) | 442×130×485 mm |
| Garantie | 7 ani |